Hakkımızda

HİSAR YAPI KONUT bir GRUP şirketidir. İnşaat, Elektrik, Metal, Galvaniz, Otomasyon, Bilişim gibi alanlarda hizmet veren bir çok başarılı şirketi bünyesinde barındıran bir şirketler topluluğunun üyesidir.

Türkiye’nin bir çok yerinde ve Dünyada farklı alanlarda yatırımları olan bir grubun üyesi olarak, Güçlü mali yapısı ile İnşaat sektöründeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırarak, en büyük girişimleri, en iddialı projeleri ve en büyük yatırımları hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

Kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde, inşaat sektöründe yapmış olduğu yatırım ve faaliyetlerle, konusunda uzman kadrosuyla, her geçen gün gelişerek büyümeye devam etmektedir. Kısa zamanda başarısını kanıtlayarak, sektördeki varlığını hissettiren, HİSAR YAPI’ nın bu gelişiminin altındaki 3 temel unsur, istikrarlı büyüme azmi, güçlü mali yapısı , ve yönetimin engin vizyonudur.

HİSAR YAPI’ nın hayatınızı tatile Dönüştürün sloganı ile hayata geçirerek kısa zamanda yapımını tamamladığı Triadpark Projemizde teslimler yapıldı ve yaşam başladı.Büyümenin ve değişimin kaçınılmaz olduğu sektörde farklılığımızı kanıtlayarak, Türk ulusuna çağdaş, nitelikli konut kazandırma alanında öncülük yaptık. Farklı yaşam alanları oluşturmanın haklı gururunu taşımaktayız. Yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik her detayın düşünüldüğü, projelerimizde kullanılan farklı mimari, sosyal alanlara ve yeşile verilen önem, 1.sınıf malzeme ve işçilik bizi diğer projelerden ayırır olmuştur.

Şimdi bir ömür boyu tatil tadında yaşam için sizleride HİSAR YAPI Projelerinde bekliyoruz….